Co Wspierasz?

Zakupy dla zrównoważonego rozwoju

Dzięki Twojemu wsparciu Stowarzyszenie Kurka Wodna  ma szansę działać na co dzień w obszarze edukacji ekologicznej i ochrony środowiska naturalnego. Zyski ze sklepu pozwalają nam budować przestrzeń do realizacji istotnych społecznie projektów i inicjatyw, podnoszących wiedzę i kompetencje społeczne służące idei zrównoważonego rozwoju. Sprawdź co teraz robimy obserwując na facebook’u Stowarzyszenia Kurka Wodna 

Jak możesz nas wesprzeć?

Wybieraj zakupy w Tyle Tego na co dzień, łącząc przyjemne z pożytecznym. W ten sposób wspierasz gospodarkę cyrkularną swoim odpowiedzialnym wyborem, ale też pozwalasz nam działać dalej – środki ze sprzedaży zapewniają niezbędne utrzymanie sklepu i działalności Stowarzyszenia oraz przyczyniają się do jego rozwoju.

Zostań darczyńcą, przekazując nam dary rzeczowe – odzież i inne przedmioty z drugiej ręki. My zadbamy aby podarowane przedmioty znalazły drugi dom, a ty pozbędziesz się tego, co niepotrzebne. Wszystkie darowizny dokładnie sortujemy, decydując o wystawieniu na sprzedaż w sklepie bądź przekazaniu na cele charytatywne. 

Shopping Cart