Zwroty

ZWROTY

 

Sklep społeczny Tyle Tego prowadzi sprzedaż przedmiotów darowizny, z której zyski w całości przeznaczone są na działalność statutową Stowarzyszenia Kurka Wodna, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. 

 

Każdy z naszych klientów ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy. Aby zwrot był skuteczny, informacja o odstąpieniu od umowy sprzedaży musi do nas dotrzeć do 14 dni od momentu złożenia zamówienia.

 

W celu dokonania zwrotu prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZWROTU, a następnie przesłanie skanem na adres mailowy sklepu: tyletego@kurkawodna.org. Wypełniony formularz mogą Państwo również dołączyć do zwracanej przesyłki.

 

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności.  Zwrotu płatności dokonamy w ten sam sposób, w jaki opłacona została transakcja, chyba że wyraźnie wskażą Państwo na inne rozwiązanie. Koszt, z jakimi musicie się Państwo liczyć, to koszt przesyłki zwracanego produktu do naszej siedziby.

 

Zwroty prosimy kierować na adres:

 

Stowarzyszenie Kurka Wodna. Sklep Tyle Tego.

ul. Morcinka 3a

40-124, Katowice

Po otrzymaniu produktu zweryfikujemy jego stan i zatwierdzamy zwrot kosztów zakupu oraz dostawy, o czym poinformujemy w osobnej wiadomości na podany przez Państwa adres e-mail. 

Mamy prawo odmówić przyjęcia zwrotu, jeżeli jego stan będzie odbiegać od stanu pierwotnego, w tym szczególnie w przypadku obniżających jego wartość zniszczeń lub istotnych śladów użytkowania.

 
Shopping Cart