Tyle Tego

sklep społeczny
stowarzyszenia kurka wodna

O Nas

Tyle Tego to sklep społeczny Stowarzyszenia Kurka Wodna  w którym patrzymy w przyszłość i z pełną mocą wspieramy rozwój gospodarki cyrkularnej, w której nic się nie marnuje. Jesteśmy dla Was, bo nasza planeta potrzebuje świadomych konsumentów.

Co Wspierasz?

Dzięki Twojemu wsparciu Stowarzyszenie Kurka Wodna  ma szansę działać na co dzień w obszarze edukacji ekologicznej i ochrony środowiska naturalnego.

Barbara Grzesiak
Barbara Grzesiak
2023-10-16
Świetne miejsce na zakupy: kiedyś kupiłam tam książkę za 9 zł, a dziś spodnie, tunikę i sweter za 62 zł - fundusze są przeznaczane na dzialalność związaną z ochroną środowiska. Niezniszczone, czyste ubrania z drugiej ręki z metkami sieciówek. Do tego przemiła obsługa. Zostawiłam też kilka swoich ubrań, których nie noszę. Serdecznie polecam ten butik!
Honey Badger
Honey Badger
2023-09-26
Zostawiłam całkiem sporo rzeczy i super, że w taki prosty sposób można im dać drugie życie. Miejsce bardzo przyjazne, sporo ciekawych rzeczy. Warto odwiedzać od czasu do czasu i sprawdzić, co się pojawiło 🙂
Agnieszka M
Agnieszka M
2023-09-16
Bardzo fajny sklep. Można kupić tu książki, płyty cd lub winylowe. Fajowe ubrania z drugiego obiegu lub wazoniki. Byliśmy dziś na chwilkę na pewno wpadniemy ponownie. Polecamy.
Magdalena N.
Magdalena N.
2023-09-03
Niczego tam nie kupiłam, ale sporo oddałam - od biżuterii po buty. Obsługa jest naprawdę przemiła, nie ma się poczucia zawracania im głowy tym, że znowu coś się przyniosło (chociaż czasem nie wiem, czy moje rzeczy już się sprzedały, czy jednak nie zostały wystawione), a towar na półkach jest naprawdę fajny i nie przypomina lumpeksowych klimatów.
Przemek Celiński
Przemek Celiński
2023-06-28
Absolutnie genialna miejscówka. Rzadko bywam w Katowicach ale „Centrum” to miejsce które bede odwiedzał za każdym razem kiedy pojawie się stolicy Górnego Śląska. Pozdrowienia i dzięki za ogarnięcie okularów;)
Bartosz Grzebieluch
Bartosz Grzebieluch
2023-03-02
Pani Magdalena jest taką ekspedientką, że drugiej na świecie nie znajdziecie! Wybierze, doradzi, zaproponuje i zrobi tak, że wszytko niewiele kosztuje!
Marzena MK
Marzena MK
2023-02-05
Fantastyczne miejsce! Możesz znaleźć coś, czego nawet nie szukasz. 😉 Wszystko bardzo dobrej jakości, czasem nawet nowe i często markowe za naprawdę niewielkie pieniążki. Przemiła pani. Nasz własny second hand, choć nie dowiedziałam się jak można oddać ubrania/ przedmioty? Wszystko w szczytnym celu - stowarzyszenie non-profit. Polecam!!!
Magda Ludwiczek
Magda Ludwiczek
2023-01-29
Świetne miejsce, oby więcej takich było. Można kupić ciekawe ubrania, dodatki, porcelanę, książki za naprawdę niewielkie pieniądze. 👍
Shopping Cart