Dostawy i płatności

DOSTAWA I PŁATNOŚCI

DOSTARCZENIE ZAMÓWIENIA

Sklep Tyle Tego oferuje Państwu dwie możliwość dostarczenia zamówienia – za pośrednictwem wysyłki po wybrany adres bądź odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym, którego to wyboru dokonać należy na etapie składania zamówienia.

WYSYŁKA 

  • Dostawy na terenie kraju realizujemy za pośrednictwem firmy InPost. Wysyłkę zamówień  poza terytorium Polski, w tym jej koszty, ustalamy z klientem indywidualnie. 
  • Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Zamówienie przesyłamy do Państwa w ciągu max. 7 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności.

  • O otrzymaniu płatności oraz uruchomieniu dostawy poinformujemy Państwa drogą mailową na adres wskazany w zamówieniu.

ODBIÓR OSOBISTY W SKLEPIE STACJONARNYM

  • Opłacone zamówienie mogą Państwo odebrać w sklepie stacjonarnym pod adresem Morcinka 3a w Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00.

  • Do przygotowania zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, a zamówiony towar udostępniamy do odbioru max. 7 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności.

  • O dostępności zamówienia do odbioru informujemy mailowo.  

  • Zamówienie należy odebrać w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania informacji mailowej o dostępności do odbioru.

  • W uzasadnionych przypadkach termin ten może być wydłużony po wcześniejszym ustaleniu, jednak w sytuacji braku kontaktu z klientem, trafi on z powrotem do magazynu z przeznaczeniem do sprzedaży po okresie 30 dni.  

PŁATNOŚCI

Sklep internetowy Tyle Tego udostępnia Państwu dokonywanie płatności on-line za pośrednictwem platformy Przelewy24 obsługującej:

a) karty płatnicze – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, American Express, Diners.

b) ePrzelewy – Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium – Płatności Internetowe i wiele innych.

c) ePłatności – Deutsche Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., Invest Bank S.A., Crédit Agricole , Raiffaisen Bank Polska S.A. i wiele innych.

d) BLIK

Jako Zamawiający są Państwo zwolnieni z wszelkich opłat transakcyjnych, ponosząc jedynie koszty związane z dostawą oraz wartością zamawianych produktów.

 

 

Shopping Cart