O Nas

Tyle Tego to sklep społeczny Stowarzyszenia Kurka Wodna  w którym patrzymy w przyszłość i z pełną mocą wspieramy rozwój gospodarki cyrkularnej, w której nic się nie marnuje. Jesteśmy dla Was, bo nasza planeta potrzebuje świadomych konsumentów.

 

Tyle tego wszystkiego!

Nasz świat jest pełen rzeczy, a produkcja nowych nie zwalnia tempa. Ogromna większość trafia do kosza przedwcześnie, bez szansy na drugie życie czy wykorzystanie tkwiącego w nich potencjału. Na szczęście rynek rzeczy pochodzących z odzysku cieszy się coraz większą popularnością, kusząc jakością, różnorodnością i ceną. Wzrasta też świadomość konsumencka i zrozumienie potrzeb naszej planety. Z całą mocą wspieramy te trendy, oferując Wam miejsce, gdzie radość z zakupów i zrównoważony rozwój idą ze sobą w parze.

 

Tego czyli czego?

Asortyment “Tyle Tego” to rzeczy przekazane przez naszych darczyńców, najczęściej pojedyncze sztuki przedmiotów, pochodzących z odzysku. Otrzymane darowizny dokładnie sortujemy, decydując co trafi do sklepu stacjonarnego, co do internetowego, a co przekażemy potrzebującym. To także rękodzieło wykonane przez lokalnych twórców, pełne pasji, pomysłów i talentu.  Wybierając asortyment zawsze kierujemy się jakością, oryginalnością oraz ekologicznym charakterem oferowanych produktów.

W naszym sklepie znajdziesz produkty w kategoriach mody, domu, rozrywki czy rękodzieła, a wśród nich wiele rzeczy ekskluzywnych, wykonanych z wartościowych materiałów czy sygnowanych przez znane marki, perełek pochodzących z danych lat oraz prawdziwych unikatów. Jeśli więc lubisz “złowić okazję”, interesują Cię oryginalne przedmioty i nietuzinkowe rozwiązania, a przy tym nie jest Ci obojętny los naszej planety, to nie zapomnij sprawdzić co nowego w Tyle Tego!

Shopping Cart